Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Dworki - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z ogródkiem Dzierżoniów

Dzierżoniów(Dworki + 21 km)

220 000 zł63,55 m² 3 461,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 63,55 m2, położone na I piętrze w kamienicy. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego - elbląg ul. Moniuszki cena sprzedaży: 420 000 zł Powierzchnia użytkowa: 67,97 m2 opis lokalu: na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczowa

Kudowa-Zdrój(Dworki + 23 km)

582 313 zł60,50 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczna Polana to nowoczesne i prestiżowe mieszkania w wyjątkowej lokalizacji - w samym sercu Gór Stołowych w Kudowie-Zdroju. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne by cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka Wałbrzych

Nowe Miasto,Wałbrzych(Dworki + 22 km)

155 000 zł21,75 m² 7 126,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy o powierzchni 21,75 m . Nieruchomość jest aktualnie wynajęta z aktywną umową zarządzania do przejęcia. W mieszkaniu pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Ścinawka Dolna

Ścinawka Dolna(Dworki + 15 km)

710 000 zł100 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nieruchomości w Kotlinie prezentują wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na kameralnym osiedlu Ścinawskie Wzgórze w Ścinawce Dolnej sercu malowniczej Kotliny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Wałbrzych(Dworki + 22 km)

381 000 zł88,32 m² 4 313,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Do sprzedaży oferujemy Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w niezwykle cichej i zielonej części wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto, przy jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korczaka

Dzierżoniów(Dworki + 21 km)

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 3 piętrze w nowym bloku z windą, przy ul. Korczaka w Dzierżoniowie. Oferta na wyłączność Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Podgórze,Wałbrzych(Dworki + 22 km)

118 000 zł36,83 m² 3 203,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu na Podgórzu. Mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Sprzedawane mieszkanie składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Nowa Ruda(Dworki + 7 km)

130 000 zł64,96 m² 2 001,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m , znajdujące się na 2. piętrze. Jest to jedyne lokum na piętrze, co gwarantuje ciszę i prywatność. Zlokalizowane w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,70 m² 10 871,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 36,70 m , usytuowanego na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dworki

Dworki,warmińsko-mazurskie

139 000 zł61 m² 2 269,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W gminie gronowo elbląskie cena: 139.000 zł CENA ZA 1m2 /2 269,76 zł POWIERZCHNIA MIESZKANIA 61,24m2 DWIE DZIAŁKI O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 758 m2/ Mieszkanie przeszło generalny.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij